Vvveb - en to ro_RO translation catalogue (46 entries)

en: Landing - Homepage
ro_RO: Landing - Pagina start

en: Categories
ro_RO: Categorii

en: Type for search
ro_RO: Cautare

en: Newest
ro_RO: Cele mai noi

en: Bestsellers
ro_RO: Cele mai vandute

en: Shop
ro_RO: Magazin

en: Pages
ro_RO: Pagini

en: Guides
ro_RO: Ghid

en: Order status
ro_RO: Status comanda

en: Shipping & Delivery
ro_RO: Livrare

en: Payment options
ro_RO: Optiuni plata

en: E-Mail Address
ro_RO: Adresa email

en: Password
ro_RO: Parola

en: Authenticating
ro_RO: Authentificare

en: Login
ro_RO: Autentificare

en: Forgotten Password
ro_RO: Am uitat parola

en: New Customer
ro_RO: Cont nou

en: Register Account
ro_RO: Inregistrare cont

en: Welcome
ro_RO: Bine ai venit

en: Comments
ro_RO: Commentarii

en: Orders
ro_RO: Comenzi

en: Downloads
ro_RO: Descarcari

en: Profile
ro_RO: Profil

en: Summary
ro_RO: Summar

en: delivery:
ro_RO: livrare:

en: Free
ro_RO: Gratuit

en: VIEW CART
ro_RO: VEZI COS

en: check out
ro_RO: mergi la casa

en: Add to cart
ro_RO: Adauga in cos

en: New Collection
ro_RO: Colectie noua 4

en: view collection
ro_RO: vezi colectia

en: Clothing
ro_RO: Haine

en: Shoes
ro_RO: Pantofi

en: Accessories
ro_RO: Accessorii

en: Popular Products
ro_RO: Produse populare

en: Latest Posts
ro_RO: Ultimele postari

en: Continue reading
ro_RO: Continua sa citesti

en: Term of use
ro_RO: Termeni si conditii

en: Privacy Policy
ro_RO: Politica de confidentialitate

en: Subscribe
ro_RO: Subscribtie

en: Copyright &copy;
ro_RO: Drepturi de autor &copy;

en: All rights reserved | This template is made with
ro_RO: Toate drepturile rezervate

en: by
ro_RO: de

en: Powered by
ro_RO: Servit de

en: Product was added to cart.
ro_RO: Produsul a fost adaugat in cos.

en: Terms and conditions
ro_RO: Termeni si conditii
